Můj příběh

Jsem jen obyčejná mamina, co má srdíčko na správném místě. Když peču, tak pro všechny, když šiju, tak pro všechny a teď šiju něco tak neskutečně skvělého, že se o to prostě musím podělit s ostatními .

V době korony jsem začala šít.. 

Jako všechny ženy, které věděly, že je zle a je potřeba pomoci. Ušila jsem stovky roušek, které jsem rozdala potřebným a nejen známým, kteří si napsali, ale i lidem u nás ve vsi, jelikož nikdo z nich neměl.  Náš pan starosta sám rozvážel roušky po naší obci, tak i do Chlumce nad Cidlinou a Městce Králového pro domovy důchodců a pečováky, ale zasílala jsem kamarádkám do Rakouska, USA, do Pražských nemocnic, do domova důchodců ve Vysočanech, pro doktorku a sestry na dětské neurologické oddělení na Praze 6, prostě všude, kde jsem to zvládla a stíhala.

Protože prostě bylo potřeba a nikdy by mě nenapadlo si říci si o korunu, protože pomoc by měla být nezištná. 

Doba to byla těžká, ale vše špatné je k něčemu dobré. Mě úchvátilo šití! Začala jsem šít své sedmileté dcerce a z jednoho zbytku látky a zbytku elastické krajky jsem stvořila něco neskutečného.

Kalhotky brazilky, které sedí tak, že o nich ani nevíte! A přišlo mi škoda si je nechat jenom pro sebe. Proto si dovoluji představit Vám něco, co Vám v šatníku rozhodně chybělo. 

KORONKY. Kalhotky, které mají příběh. Zrodily se v nouzi, když nás ovládla karanténa a pomáhali jsme si všichni navzájem s láskou a obětavostí. Zrodily se z lidskosti. Zrodily se v době, na kterou nkdo z nás už nikdy nezapomene.